| curioasa210 a întrebat:

Heeeey! Am nevoie de idei pentru cadouri de Craciun pentru fete/femei!
Si handmade si cumparate!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parfumuri
Ciocolată
Fructe
Tablouri, rame cu poze
Brățări
Inele
Lănțişoare
Flori
Jucării de pluş
Seturi cu pahare, căni sau farfuri.

O seară frumoasă,
Jack.

| AndreiWeisz a răspuns:

O tigaie si o trimiti la cratita laughing
Glumesc, glumesc (maybe not)
Vreo ciocolata, ceva chestii de ingrijire corporala, bullshituri d-alea de pui in baie (spume, saruri bla bla), parfum, make up, chestii in genul.

| xseven7 a răspuns:

Eu zic sa ti le personalizezi pentru ca asa toata lumea se indreapta spre cadouri generalizate: parfumuri, produse cosmetice, dulciuri etc. De ex eu anul trecut i-am facut cadou unei fete o papusa blonda cu ochii albastrii deoarece asa arata ea :OO

| alexandramaria78 a răspuns:

Hei! Ii poti cumpara un set de cercei si pandantiv handmade. Uite aici un magazin online de unde poti cumpara www.artmyway.ro Bafta!

| RNG2001 a răspuns:

Depinde ce varsta au, ce preferinte etc. Dar eu zic sa te interesezi ce parfum le palce, asta cu parfumul merge de fiecare data. Sau ai putea sa le faci un aranjament de craciun.