| Biuta95 a întrebat:

Heei. imi da si mie idei cineva despre ce sa scriu pe blog? :) ( nu prea as vrea despre vara..adica toata lumea scrie despre asta...
aici aveti blogul meu :
http://biancabibitza.wordpress.com/

merci :*

4 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

PE blog scrii ce simţi tu, nu ce vor alţiii să scrii. Vorbeşte despre cum te simţi acum că s-a terminat şcoala, despre starea ta de spirit etc.
Pe blog îţi expui opiniile, ideile.

| Crisu a răspuns:

Pe blog ar trebui sa scrii ce simti tu in momentul respectiv, nu ce ti se sugereaza.
Dar totusi, ai putea scrie despre sentimele ce vin odata cu vara. Adica, eu una asta as scrie. Nu tipare, gen... afara e cald, piele mea devine mai colorate sau alte chestii fumate de mult laughing. Incearca ceva original. Odata ce vara suntem cu totii mai fericiti... Mai putin cei de a 12-a care n-au terminat cu bac-ul, cei de a 8-a care trebuie sa se inscrie la liceu si cei de la facultate care inca sunt in sesiune. Dar nu conteaza asta laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi poti spune si mie car ar fi legatura intre faptul ca ne-ai dat adresa blog-ului si faptul ca nu sti ce sa scrii pe el?
Crezi ca nu iti puteam zice ce sa scrii daca nu ne dadeai link-ul? Zi mai bine ca vrei sa-ti faci reclama.
P.S. Un scriitor care nu stie despre ce sa scrie nu e scriitor. Asta se poate aplica si in cazul tau.

| Memo97 a răspuns:

Super, bine ca nu ti-ai facut reclama, puteam sa-ti dau sfaturi si fara sa imi dai blogul straight face