| RedRoses a întrebat:

Heei TPU big hug As vrea sa-mi cumpar un telefon nou (camera in fata, o memorie destul de buna, poze calumea...), dar nu prea as stii ce telefon sa-mi iau. Ati putea sa-mi dati ceva idei? Si sa nu fie nici prea scump. Funda pentru cele mai multe idei (si bune) :3!

2 răspunsuri:
| presus a răspuns:

Buna! Eu iti recomand telefonul Samsung Galaxy Young S6310, care se gaseste la pretul de300, 00 Ron - 430, 00 Ron (nou in magazine).
Sa-ti dau si niste detalii: Ecran TFT, Diagonala 3.27 inch, 256k culori, Sistem de operare Android 4.1.2, Memorie interna 4 GB, Memorie RAM 768 MB, Procesor ARM Cortex A5, Tip Single-Core, Frecventa procesor 1 GHz, Camera 3.15 MP.

| Ministry112 a răspuns:

Galaxy S2 PLUS, eu il am si ma impac cu el bine.