| GeorgianaDragus a întrebat:

Heei...TPU vreau farse pe care le pot face la telefon. Dau funda pentru cele mai super.

Răspuns Câştigător
| LostInDreams a răspuns:

Noi faceam farse pe la scoala cu gascalaughing. Sunam la ce numere inventam noi si ii spuneam respectivului/ei ca iubitul lui/ei a fost vazut cu o alta persoana, ori ca suprafata de teren a casei lui este cumparata ilegal si ca va fi restituitalaughing. Dar cam sunt chestii ciudate, este o pierdere de timp pentru cel care suna si cel care raspunde, ar trebui sa gasiti ceva mai bun de facut cu creditul din telefontongue. Dar oricum asta nu inseamna ca nu este amuzantwinking. Distarctie placutawinking

Marry:X:X

6 răspunsuri:
| Daisy_5316 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=d8zr3MB7fGQ&feature=related - Farsă la telefon : Cât e ceasul'?

- poţi suna pe cineva şi să-i spui că eşti de la Romtelecom (dacă e conectat la această reţea, depinde) şi l-ai sunat să îi transmiţi că telefonul său taxează în continuu. Îi spui să taie urgent firele de conexiune, până va veni un echipaj să îi rezolve problema:))

| KatherineSparks a răspuns:

1. Farsa pentru femei
"Buna ziua doamna, sunt ginecologul dumneavoastra. Rezultatele analizelor au sosit si testul de sarcina a iesit pozitiv. Sunteti gravida in luna a 2-a"
[farsa asta am facut-o uneia si mi-a dat-o pe maica'sa la telefon :-s Dar vocea femeii parea de 20 de ani]
2. Farsa pentru batrani
"Buna ziua. Domnu', imi puteti da 5L de vin rosu? Am nr. d-voastra de telefon de la domnu' Nelu si mi-a spus ca sunteti om de cuvant si ca puteti sa ma ajutati si pe mine. Dau o petrecere la carciuma lui Besneac."
3. Farsa pentru baieti
"Aloooo [vorbesti tare]. Bai, maine merg la pescuit. Iti aduci si tu undita? Hai ma, ne vedem la poarta mai tarziu sa vorbim despre ziua de maine si despre momeala?"
Mai sunt sute si sute. Cate una pentru fiecare categorie. Sansele sa dai peste un copil sunt de 1 la 100. Succes devil

| Gabrielle16 a răspuns:

-Alo? Familia Calu?
-Nu.
-Inseamna ca am gresit grajdul.

| Duluman2002 a răspuns:

Ma Vasale, mi-a murit capra.ce sa fac? ce sa fac?