| CevaNou a întrebat:

Hei...am nevoie de bratari cauciucate, am cautat peste totsad Vreau si eu cateva site-uri sau alte informatii de unde as putea sa i'au! va multumesc Dau funda+vot:*:*

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| βeĺBŷŷ a răspuns:

Pot fi la bazar sau la piata si nu cred ca la site-uri exista de cumparat.

| Tricky13 a răspuns:

Stiu un baiat care vinde bratari din cauciuc de toate felurile si de toate firmele... id-u lui techin_13 Sper ca te-am ajutat

| Tricky13 a răspuns:

Stiu un baiat care vinde bratari din cauciuc... Uite id-ul lui techin_13. Sper ca te-am ajutat.