| Antoniska25 a întrebat:

Hei am o pagina pe facebook cu Sore Mihalache. Are 4, 956 de likeswinking Sunt multumita de ea. Fanii sunt activi, dar spuneti-mi ce sa mai postez pe ea?
Ce fel de joculete amuzante.
Dati-mi orice, linkuri cu poza cu Sore!
Joculete.
Chestii din astea :
Nu te duce mai jos :
.
.etc!
Va rog Ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| narcisa20 a răspuns:

Pai cerele diferite pareri gen ce ar vrea sa auda de la Sore pe viitor genul de muzica...mai multe perechi de pantofi, rochiite si in functie de voturi le elimini...un concurs de poze editate, cel mai frumos weekend, cele mai palpitante lucruri din viata lor tot felul de pareri. Sper ca te-am ajutat