| anonwhy a întrebat:

Hei!
As vrea sa ies maine pe afara, dar nu am cu cine, si as vrea sa ies singura. Ce as putea sa fac singura pe afara? laughing Funda!

Răspuns Câştigător
| Romanuboss123 a răspuns:

Admira peisajul, gaseste prieteni noi, mergi in locurile tale preferate, sport, mananca ceva, joaca-te pe telefon, incearca un joc nou in aer liber, fa ce iti place mai mult, du-te prin magazinele care iti plac, mergi cu role, bicicleta, trotineta, deseneaza cu creta pe asfalt, joaca-te cu mingea ca poate vin si altii sa se joace cu tine, imprieteneste-te cu vecinii, cunoaste mai bine oamenii, ajuta-i pe altii, fa fapte bune, citeste ceva amuzant, bancuri, glume.
Sper ca te-am ajutat. Funda! big grin

| anonwhy explică (pentru Romanuboss123):

Merci! Acum am ceva inspiratie. laughing

8 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

laughing sa stai pur si simplu. Te gandesti la nemurirea vietii. sau ai putea sa iti chemi un prieten sa stai cu el. Bafta si distractie placuta laughing.

| Cristinaaa57 a răspuns:

Ai putea sa iesi cu rolele...SAU ai putea sa-ti aduci aminte de o persoana...de clipele petrecute cu ea, de cine te-a ranit, de ce ai putea face pentru a nu mai fi ranita de alte persoane si etc, stiu pare ciudat, dar eu asta fac cand ma plimb singura

| Rebecca123 a răspuns:

Te poti plimba cu rolele, cu bicicleta, poti face jogging sau poti plimba cainele (in caz ca ai). Singura este plictisitor nu prea ai ce sa faci. poate iti vei gasi si tu o prietena/colega cv cu care sa-ti petreci timpul pe afara.

| lepy706 a răspuns:

In ce oras stai?
Ai putea sa iesi la o ceainarie si sa cunosti noi persoane.
Ai putea sa mergi sa prievesti rasaritul de una singura ( de ex. daca esti in Brasov du-te pe tampa si admira privelistea, mananca in oras, fa ce simti)
bafta

| BlueRandom a răspuns:

Poti sa iti iei o inghetata si sa te plimbi. De asemenea iti poti face prieteni noi.

| FashionPink3 a răspuns:

Ai putea sa te duci in parc si sa asculti muzica la casti.