| Mhjua a întrebat:

Heihappy Cum fac sa nu mai preimesc e-mailuri de pe facebook? Am cautat pste tot, dar nu am gasit.:S Imi puteti zice? Asa mai detaliat?big grin Fundabig grin

Răspuns Câştigător
| Roxett a răspuns:

Te loghezi pe Facebook si te duci in dreapta sus la Contul meu --> Setarile contului --> Notificari (in stanga) si acolo unde scrie All notifications intri pe fiecare optiune: facebook, fotografii, grupuri etc si bifezi/debifezi notificarile pentru care vrei sa primesti mail.

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Nimic mai simplu: iti stergi contul.

| FirstCookie a răspuns:

Buna happy
1. Da clik pe un e-mail de la facebook.
2. In josul paginii gasesti " unsubscribe" [ Dai clik acolo ]
3. Dupa dai " Confirm". happybatting eyelashes

| Roxana_1758 a răspuns:

Intri pe pagina ta de facebook.dai in *dreapta sus
*contul meu
*setarile contului
*notificari
*apoi debifezi ce nu vrei sa iti trimita prin email
*salveaza modificarile... fundabig grin?

Răspuns utilizator avertizat
| Ady_6190 a răspuns:

Pai happy dai la contul meu happy dai la setari si de acolo bifezi si debifezi ce vreitonguebig grin