| cristina6666 a întrebat:

Hei! Cum scot o relatie de pe facebook?

5 răspunsuri:
| Miree a răspuns:

E foarte simplu şi uşor!
Intri la tine pe profil, apoi la secţiunea " About " şi dai la " Relationship " de unde alegi tipul de relaţie pe care îl ai ( de ex: singură )

| cristina6666 explică (pentru Miree):

Pai da dar...el m.a pus intr-o rel.
ma rog ii stiu parola dar apare singut..si mai jos itr-o relatie cu...

| kar1GaNNN a răspuns:

Pai du-te la profilul tau si sub poza ta de profil scrie cateva date mai jos scrie "about" apesi pe el si o sa-ti apara acolo sa schimbii mai multe date tu te duci la "in relationship" apesi pe ala si pui "single"sau ce vrei tu.

| cristhine022 a răspuns:

Intri la tine pe profil, apoi la secţiunea " About " şi dai la " Relationship " de unde alegi tipul de relaţie pe care îl ai ( de ex: singură )

| alessyaeu a răspuns:

Dai la "despre mine" si la relatie dai singur. E simplu bafta