| BiancaDenisa a întrebat:

Hei Hei happy
Am nevoie deun ajutor...practic
Stiti acele veri plictisitoare in care repeti acelasi lucru la nesfarsit? ( de obicei mancatul, somnul si iesitul cu prietenii cine stie pe unde laughing )
E si faptul ca sunt la liceu, dar as vrea sa fac ceva in momentele astea in care am mult timp liber (cum e vara). Caut ceva proiecte in care sa ma implic, de preferabil sa aiba legatura cu copii sau...nu stiu, ceva ce pot face la 16 ani. Orice lucruri interesante, in afara de mersul la strand sau la cumparaturi laughing chestii practice si folositoare, ceva din care sa invat, ceva cu care sa raman si care sa ma ajute in viitor. Sunt din Timisoara... deci, putin ajutor?
Va multumesc frumos, anticipat happy

4 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Viziteaza-ti orasul. Vezi toate muzeele, parcurile, manastirile din jur. Daca mergi la doua pe saptamana, ai ce face toata vara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

,,Precenă,, bag samă că s-ar pucea să pcii tu șevaa ge bani gata, așe că te du la Kawfland si distribuie pliante până ai ci majoră.

| lBroken69 a răspuns:

Ieşi cu cineva afară şi mergi prin absolut orice loc din oraş.
Poţi să îţi găseşti un hobby sau să faci vlogg cu un prieten.
Va trebui să ieşi din acea monotonie, să găseşti ceva nou.
Ar trebui să găseşi singură proiecte prin oraşul tău.
Baftăwinking

| PaulNeagu a răspuns:

Poti sa te apuci de filmat pe Youtube. Faci vide-ori interesante despre ce vrei tu. Poti sa joci jocuri video, sa faci tutoriale, sa faci top-uri la jocuri... etc. Prin asta o sa fii foarte apreiat.