| Kira_5349 a întrebat:

Hei, imi puteti spune si mie cum se poate sterge un folder cu poze de pe fecebook? funditahappy

Răspuns Câştigător
| Nommm a răspuns:

Heii Kiraa kiss! Poi sa vedem thinking
1. Intri in albumul care doresti sa il stergi
2. Apoi vezi ca trebuie undeva pe sus sa fie
un creion micut si langa "Editeaza Album" si dai click
3. O sa iti apara o cazutza unde o sa scrie undeva mai jos in dreapta "Stergere Album"
4. Apasa pe "Accept" si gata
Sper ca ti-am fost de folos happy fundita?

6 răspunsuri:
| xCatastrophe a răspuns:

Dai clik pe albumul care doresti sa il stergi, apoi editare album, si stergere. big grin

| papusikatha a răspuns:

Dai clik pe albumul care doresti sa il stergi, apoi editare album, si stergere.

| aab3442 a răspuns:

Intra in album, sub numele albumului este "editeaza albumul", dai pe el, apoi, in drep cu salveaza, dar in stanga este sterge albumul, dai-i pe el, apoi pe sterge albumul (din nou) si ti se stergewinking

| Delliaa a răspuns:

Stergi intai toate pozele, apoi stergi folderul.Este simplu!:*

| Madalina339 a răspuns:

Un folder sau un album?

| Madalina339 a răspuns:

Pai dai clic pe albumul respectiv si mai sus o sa-ti apara,, editeaza albumul" ti se deschide o fereasta mica.e acolo vezi ca jos in dreapta scrie,, sterge albumul"...si l-ai stersbig grinhappy