| BlackChocolate a întrebat:

Hei! Intr-o luna am ocazia sa merg pana in Predeal insa nu am mai fost niciodata in statiunea respectiva. Imi poate da cineva niste idei de activitati ce se pot desfasura acolo, obiective turistice mai interesante, etc.?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai bine mergi in poiana Brasov si cobori jos in oras sa mai vezi centrul

suntserios
| suntserios a răspuns:

In Predeal nu poti faci absolut nimic interesant, in schimba Sinaia si Busteni sunt la 2 pasi si acolo ai ce face si ce vedea. Pelesul la Sinaia, Castelul Cantacuzino, Urcare cu telecabina, Cascada Urlatoarea in Busteni.

| BlackChocolate explică (pentru suntserios):

E vorba de o tabara...nu am avut de ales statiunea