| unknown2518 a întrebat:

Hei lume! Sunt aici cu o intrebare foarte importanta pentru mine in primul rand, dar nu numai. Deci fanii serialelor probabil stiu ca s-a inchis vtube. Eu in clipa in care am vazut am zis ca e okay, ca mai exista si alte siteuri dar probabil am subestimat gravitatea situatiei. Exista si alte siteuri dar pline de virusi, care te baga pe siteuri pornografice, si normal ca nu e okay oricat de mult ai vrea sa vizionezi un serial. Deci, va implor, sa imi dati si mie ceva un site, pe care sa pot vedea seriale fara sa iau virusi sau sa vad tot felul de. Ati prins ideea. Daca stiti ceva aplicatii pe telefon, sa incerc, e okay. Daca nu gasiti astfel de siteuri cu subtitrare in romana, merge si un site in engleza, in ultima instanta, dar desigur fara virusi si siteuri pornografice. Multumesc pentru ajutor!

Răspuns Câştigător
| stragery a răspuns:

Incearca sa te uiti pe Netflix, trebuie sa stii si putina engleza.

Insa am o solutie, care te scapa de virusi si reclame.

1. Cauta pe google AD BLOCKER si instaleaza extensia, aceasta extensie in chrome o sa-ti blocheze toate reclamele (asfel n-o sa iei nici virusi)

2.Pentru siguranta si mai mare, descarca si un antivirus, gen avast care este si free, si gata, te poti uita pe ce site vrei fara reclame si virusi.

3 răspunsuri:
| Rozzovela a răspuns:

M-am dat batuta...nu stiu ce sa zic, nici nu ma mai uit la seriale din cauza asta

| starro a răspuns:

Veziserialeonline.info, http://www.playfs.com/

| floriina3 a răspuns:

Fs online