| SakuraMiraiEdo a întrebat:

Hei lume. Voiam sa va intreb, o aniversare petrecuta cu tema "veche" e o idee buna? Adica sa ascultam muzica veche, din '90-2000, sa ne uitam la fimele si desenele din copilaria noastra etc? Vreau sa fac asa ceva pentru aniversarea mea, dar cred ca ii voi plictisi pe ceilalti. Sa povestim intamplari, sa ne plimbam aiurea...eu sunt o persoana mai simpla si imi plac lucrurile speciale;-; nu imi place ideea de "vai hai sa sufli in lumanari si sa mancam tortul, mai stau un pic si dupa ne ducem dracu acasa" pentru ca asa era de obicei.

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Depinde de invitati.
Dupa parerea mea: muzica da, filme si desene mai putin.

| AFR81 a răspuns:

Tu stii cel mai bine ce prieteni ai. Mie unul mi-ar placea ideea, insa invitatii tai s-ar putea sa aiba alta parere. Gandeste-te bine, iar daca ai vreo urma de indoiala, mergi pe varianta clasica.

| Sociopat a răspuns:

Ai putea spune cati ani faci pentru a primi raspunsuri adecvate varstei tale.
DUH

| MrLucas a răspuns:

Daca e suficient alcool poti sa pui si muzica din anii 60 laughing). Desenele si filmele insa nu prea isi au locul la o aniversare.