| cioco1tweety a întrebat:

Hei. m-am cam plictisit vacanta asta, deci.cine imi recomanda si mie cateva filme bune(de preferat comedii)?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| madtiger a răspuns:

The Pink Panther 2, Bolt, Night At the Museum 2, Ali G in da House, Boat Trip, Bruce Almighty, The Longest Yard

eu ti-am spus si noi si putin mai vechi, sper sa iti placa happy

7 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Angus, thongs and perfect snogging
hotel for dogs
wild child

kratos
| kratos a răspuns:

A night at the museum 2

| cioco1tweety explică:

Multumesc tuturor pentru sugestii..acu nu mai am timp de plictisealahappy

| raidu2004 a răspuns:

Miss March, Fired Up, I love you man astea sunt tari de tot

| ionnik a răspuns:

Meet the fuckers

| dreco a răspuns:

Daca ai peste 16 ani - shortbus, nu e chiar comedie, dar e un film neobisnuit si oricum mie nu mi se pare deloc trist.

| blackwish a răspuns:

Van Wilder- Van Wilder 2- Harold & Kumar Go to White Castle- Harold & Kumar Escape From Guantanamo Bay-The Rocker-Let's Go To Prison-Extreme Movie