| anonim_4396 a întrebat:

Hei prieteni! ce mai faceti? ma puteti ajuta si pe mine cu niste filme? Comediile ar fi de apreciat ca vezi cum e, vine vacanta...si in fiecare weekend ne adunam la mine acasa cu gasca sa ne uitam la un film, si imi trebuie forte proaspeteelaughing
Multumesc Anticipat!
Dau funda la cel mai tare fiiillmmmm

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Anonnnnn a răspuns:

Pai s`a terminat acum 30 min un film la prima parca:politist de gradinita.
ii super funny:X

| MalinaAndreea a răspuns:

Home alone 1 2 3, Big mamma 1 2 3, Ora de varf 3, Prima lovitura a lui Jackie Chan,Are we done yet?,Mai e mult pana ajungem?,Ala micu`,Doua pupeze albe,Soacra mea e-o scorpie,Doama Dabathfire taticul nostru trasnit,Einstain,Rio,Ramona and Beezus, Sunt plecat in oras, In slujba vietii-->(este drama dar merita vazutwinkingcrede-ma)

| saidkique a răspuns:

Step Up 2, Fast Five, Tomb Raider Iron Man 2 Desperado, Nacho Libre(razi tare), You Dont Mess with the Zohan(razi de te pisi pe tine), Mean Machine, P.S. I love you, Kidulthood, Adulthood, The Hurt Locker, Tenacious D(razi de mori) sau Dont be a menace razi de te dai cu capul de pereti(pe bune

| saidkique a răspuns:

Step Up 2, Fast Five, Tomb Raider Iron Man 2 Desperado, Nacho Libre(razi tare), You Dont Mess with the Zohan(razi de te pisi pe tine), Mean Machine, P.S. I love you, Kidulthood, Adulthood, The Hurt Locker, Tenacious D-razi de mori sau Dont be a menace razi de te dai cu capul de pereti pe bune

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

10 Items or Less (2006)
13 Going on 30 (2004)
17 Again (2009)
27 Dresses
50 First Dates (2004)
A Dennis the Menace Christmas (2007)
Adam & Steve (2005)
Adam and Eve (2005)
Adventureland (2009)
Air Buddies (2006)
Alex & Emma (2003)
All About Steve(2009)
All Star Comedy Jam (2009)
Alvin and the Chipmunks 1
Alvin and the Chipmunks: 2 The Squeakquel (2009)
American High School
American Pie - The Book of Love (2009)
American Pie 2
American Pie 5: The Naked Mile (2006)
American Pie 6: Beta House (2007)
American Virgin (2009)
American Wedding
Amintiri din Epoca de Aur :Tovarasi, Frumoasa e viata! (2009)
Anjaana Anjaani (2010)
Arthur 3 - Rãzboiul celor douã lumi
Arthur 3: The War of the Two Worlds (2010)
Baby on Board
Bachelor Party 2: The Last Temptation
Bad Boys (1995)
Bad Boys II
Bad Santa (2003)
Bedtime Stories
Being Julia
Ben 10: Alien Swarm
Beverly Hills Chihuahua 2 (2011)
Big Stan
Blonde And Blonder
Boogeyman
Boogeyman 2
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan (2009)
Bride Wars (2009)
Bringing Up Bobby (2009)
Buna! Ce faci? (2011) Hello! How Are You? Film Online Gratis - New!
Bunny and the Bull (2009)
Burn After Reading
Camp rock Canta Cu Noi
Change of Plans 2011
Cheats (2002)
Cold Souls (2009)
Colectie Singur Acasa 1, 2, 3 si 4
Constantin and Elena 2009
Cop Out
Coraline
Cougars, Inc. 2011
Couples Retreat (2009)
Crazy on the Outside 2010
Cruel Intentions 2 Tentatia Seductiei
Cruel Intentions 3 – Tentatia Seductiei 3
Cruel Intentions – Tentatia Seductiei
DESPICABLE ME
Date Night
Death at a Funeral
Diary of a Wimpy Kid
Did You Hear About the Morgans? (2010) film online comedie
Do Knot Disturb (2009)
Drive Angry 3D (2011)
Due Date (2010)
Easy A
Eat Pray Love
Elf (2003)
En ganske snill mann (2010)
EuroTrip
Everybody Wants to Be Italian
ExTerminators (2009)
Failure to Launch
Falling Up
Felinele 2 Aventuri in Spania - The Cheetah Girls
Felinele 3 O Lume Noua - The Cheetah Girls

| BooBU a răspuns:

Uite-te aici:ca sa ai de unde sa-ti alegi si sa cauti tu ce vrei.

http://www.cinemagia.ro/

Si parerea mea e ca trebuie sa vezi filmele astea:

-Fara angajamente
-Concediu de la casnicie
-Iubit de imprumut
-Tu, din nou
-Amor la Roma