| Ilie_Denisa_Valentina_1993 a întrebat:

Hei! Puteti sa imi da-ti si mie niste idei de jocuri sau ceva de facut? Sunt impreuna cu o prietena pe care o vad odata pe an si vreau sa fie ceva distractiv. Va rog!

Răspuns Câştigător
| FreyLike a răspuns:

De obicei, cand ma intalnesc cu cea mai buna prietena a mea, ne intalnim acasa si ne machiam una pe cealalta cu ochii inchisi, facem prajituri, torturi, sufle de ciocolata si multe alte retete. uneori incercam si chestii noi, din mintea noastra...dar totusi sa iasa prajituri bune chiar daca sunt din mintea noastra.happy

1 răspuns:
| Kenya a răspuns:

Puteti gati, sa va faceti parul, sa dansati.