| Dootzy a întrebat:

Hei,TPU! Am o intrebare : Eu am un telefon LG KF510 cu incarcator,cablu de date,card de memorie, CD-ul pentru telefon si manualul de utilizare. Vreau sa il vand.La ce pret credeti ca ar trebui sa il vand? (eu l-am luat 250 RON)

Răspuns Câştigător
| NUTREBUIENUME a răspuns:

Vechime? 1an-200 ron 2 ani-180 ron si tot asa.Ai luat cu card inclus? daca da ramane asa, daca nu, vinzi cu cardul inclus si cardul il vinzi cu acelasi pret cu care l-ai cumparat.