| JakeXDD a întrebat:

Hei TPU.Am o întrebare happy
Poate cineva să îmi lase un xlip, un sfat, ceva, pentru a încăța să mă dau cu un skate-board.
Mulțumesc anticipat. happy
Dau Fundiță happy

Răspuns Câştigător
| Barbosu_Razvan_1990 a răspuns:

Daca esti incepator ia-o incet. Mai intai invata sa stai in echilibru si sa te misti putin. Dupa ce ai reusit asta incearca sa mergi din ce in ce mai rapid si fa scheme cat se poate de simple. Succes!
Iar pentru un video scrie pe YouTube learn to skateboarding si da clik pe al doilea video.

2 răspunsuri:
| Rozzovela a răspuns:

Nu trebuie sa te complici atit, abia dupa ce vei invata sa iti tii bine echilibrul vei trece si la scheme, bafta happy