| MangekyouSharingan a întrebat:

Hei TPU animekage e stricat? imi da o eroare la un anime si scrie asa" this video is not aviable. we are sorry for the inconvenience! " dar acum cateva ore a mers. poate ca va suparati din cauza categoriei dar vr un rasp mai rapid sa stiu daca e vina PC-ului meu sau nu big grin

5 răspunsuri:
| Thunderstruck a răspuns:

Eu m-am suparat si nu-ti mai raspund.Pa!

| Instinkt a răspuns:

Va recomand shinobi fansub..va faceti un cont si aveti toate anime-urile sau majoritatea (cele mai importante) episod cu episod

| AnimeAnnDRa a răspuns:

E ceva de la el..nici mie nu mi-a mers sa ma uit la Naruto asa ca am intrat pe alt site. happy Bft

| Cristian_Birmanese_1990 a răspuns:

Urmareste pe http://www.animekage.org/ episoadele dorite.

| MangekyouSharingan explică:

Pai ai raspuns laughing dar gresit