| acinorev a întrebat:

Hei, TPU! As vrea sa ma apuc de vlogging, dar poate nu chiar sa-mi fac un vlog... Doar o pagina pe Youtube cu filmulete despre ce ma intereseaza, poate, dar deocamdata nu prea am idei... Ma sustineti, totusi? Care e parerea voastra? Sa fac sau nu? Daca va interesaza, veti primi detalii in comentarii.

Răspuns Câştigător
| ana444 a răspuns:

Eu,una zic sa te apuci! Dar te sfatuiesc sa cauti niste vloggeri straini dupa incerci sa aplici ideeile lor in vlogul tau! Eu te sustin! Sper sa ai multi abonati!

| acinorev explică (pentru ana444):

Mersi! :* Contul meu e: armena mario. Pana maine sper sa postez inca 3 filmulete...

5 răspunsuri:
| acinorev explică:

Nu neaparat sa apar in filmutele (ceea ce nu cred ca o sa fie o problema daca am sau nu 16 ani avand in vedere ca nu apar, si stiu ca nu e neaparat vlogging). Si imi trebuie acordul parintilor, nu? Sau nu, daca nu o sa apar?

| ana444 a răspuns (pentru acinorev):

Pai ar trebui sa stie si parinti tai ce faci, nu?

| acinorev explică (pentru ana444):

Da... eh, oricum nu pun chestii cu care nu ar fi de acord, Doamne fereste! Le si aratam filmuletele inainte sa le publicam.

| mrblizz311 a răspuns:

Daca ai putin haz da, apucate dar iti recomand sa ai peste 16 ani caci publicul este foarte strict.