| teoul a întrebat:

Hei TPU, aveți idee unde aș putea organiza o petrecere aniversară însă cu un buget fix în București. La mine acasă e prea mic pentru o petrecere. (Țineți cont de faptul ca nu am deloc experiență în a organiza vreo petrecere și că nici nu mi-am ținut ziua de naștere până acum. Am 17 ani.)

1 răspuns:
| MeConstantine a răspuns:

Da se poate,
Majoritatea localurilor ofera pentru petreceri open bar. Acum preturile sunt de la 17e sau mai mult de pers (depinde cum negociezi poate si mai putin). Spre exemplu stiu ca Daimon face dar sunt si altele. Cel mai bine sa mergi sa intrebi. Mai este Blue Night in Regie sau unde te mai gandesti mergi si intreaba