| GesiLuko a întrebat:

Hei, TPU! Cei care ati mai vizionat telenovela Relaciones Peligrosas (Legaturi Riscante) : Imi place foarte mult telenovela astfel ca nu am evitat sa ma uit la finalul acesteia pe internet... Intr-adevar, ultimul episod nu e foarte genial, dar pana la final se termina cu bine... Intamplator m-am uitat pe pagina oficiala de facebook Relaciones Peligrosas si am dat de un "final alternativ" in care Miranda moare. Mauricio pleaca cu fetita lor la cimitir, deci v-ati dat seama ca finalul asta "alternativ" e dezastruos. Insa in celalalt final Miranda isi revine si ei vor fi fericiti. Intrebarea e : Ce e ala : final alternativ? si : Care este adevaratul final al acestei telenovele? ( Cel mai ciudat fapt este ca finalul alternativ nu prezinta decat 3-4 minute, pe cand finalul fericit prezinta intregul episod )
https://www.youtube.com/watch?v=9big02VdrKs - Finalul "fericit"
https://www.youtube.com/watch?v=_VPkr3ZrLfk - finalul dezastruos alternativ
Va rog, cei care aveti habar de telenovela raspundeti-mi! FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Nanami利 a răspuns:

Finalul adevarat e cel fericit.Stiu asta pentru ca telenovela a mai fost data odata.Final alternativ, adica alt final, dar desigur ca cel adevarat e cel de la televizor.^^