| MeridaOcean a întrebat:

Cum pot sa-mi curat guma de sters? Ca e murdara de pix si altele si arata urat.

9 răspunsuri:
| Mangustă a răspuns:

Ori tai subtire din ea cu un cutit, ori o freci de o foaie alba sau pantaloni (de preferat blugi). Cel mai rapid e sa-ti cumperi alta.

| thegatekeeper a răspuns:

Sterge cu ea pe o foaie de hartie curata, pana ce petele respective se vor lua. Alta solutie nu cred ca exista.

| foxsilver a răspuns:

Incearca cu putin spirt.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Cu șmirghel fin...

| alexs99 a răspuns:

Pentru a curata o guma de sters trebuie sa stergi cu ea pe o foaie curata pana dispare murdaria.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Taie un sstrat subtire din ea, cu un cuter sau o lama.

| AndaDaniela a răspuns:

Pune-ti degetela la treaba! Ia-o si curat-o cu mana ta!big grinSper ca te-am ajutattongue

| Nedelcu_Carlos_1990 a răspuns:

Cumpara alta e 0.3 lei

| LittleFlorii a răspuns:

Bună!
Răspunsul: o freci de foaie.
Funditsă?puppy dog eyes.