| oOoAnònImSoOo a întrebat:

Hei TPU...imi ziceti si mie cineva jocuri multiplayer pe net? Eu si prietenul meu cautam de 4 zile si nu gasim decat prostii care e 1 player.Dau FUNDA!

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MarianaNiculescu a răspuns:

Uite aici:
Club Penguin
Maid Marian
WoozWorld
Webkinz
Agar.io
mitos.is
Animal jam
Habbo
Transformice
Stardoll
Farmerama
ZooMumba
Dinostrom
Our World
Panfu
Pandanda

| ToaderAndrei a răspuns:

Club Penguin Webkinz si cam atat sa stii sunt distractive

| AndreyStan a răspuns:

Uite: 4story, minecraft, cs ( cu siguranta il sti big grin), team fortress 2, tekkit, technic pack, left 4 dead, samp( dan andreas multi player) si cam atat stiu. funda? big grin

| DragosNr001 a răspuns:

Minecraft, Metin2, si uite aici multe:
(nu vreau sa fac reclama)
http://www.y7.ro/jocuri-multiplayer/

| NuDauNume07 a răspuns:

Nu stiu cum de nu ai auzit de Grandiosu Metin 2 Ro
Metin 2 Ro Speed
Metin 2 uk
Sunt o gramada dar asta e cel mai fainejok e fain te bati cu alti playeri iti faci armuri arme mergie pe animale FUNDA te rog!

| 2001Alin2001 a răspuns:

Doamne copiilor cere jocuri pe __NET__
Eu ti-as recomanda Realm of the mad god

| AlexPentruTPU123 a răspuns:

Epicduel,aqw,sherwood dungeon, moon base, club marian sunt multe happy

| Smereca_Nelu_1973 a răspuns:

Ba nu mai scrieti jocuri cu download ca nu lati auzit? JOCURI FARA DOWNLOAD OAMENILOR!