| jeoytrp a întrebat:

Hei TPU, o intrebare simpla si urgenta. happy
Ce stiti despre site-ul bla bla car, este ok sa merg de la Bucuresti pana la Cluj cu cineva de pe acest site? Nu am incercat niciodata pana acum, a incercat cineva dintre voi? Ce parere aveti? E ok? E safe? Ca la bani e putin mai ieftin decat trenul sau busul. DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| azeze a răspuns:

Salut,BlaBlaCar este creat pentru conducătorii auto care au deja plănuită o cursă, permiţându-le să împartă costurile,locurile libere cu pasagerii interesaţi şi să-şi transforme cursa lungă într-una eficientă şi plăcută.
Eu, foloseam des BlaBlaCar pe ruta Craiova-Bucuresti sau Craiova-Timisoara si am fost multumit peste cine am dat, au fost oameni de treaba nu am avut nici un fel de problema, trebuie sa gandesti optimistwinking + ca, cu cat sunteti mai multi cu atat se micsoreaza costul.
Eu iti recomand cu incredere BlaBlaCar.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E un site de car sharring nu prea intalnit prin Romania... depinde cum ti o fi norocul acum si peste cine dai. Din ce am citit pe site la ei sunt oarecum verificati soferii