| eMiiau a întrebat:

Pentru cei care sunt din Botosani, unde as putea sa merg la piscina si cat costa intrarea? Iar daca in pretul intrarii intra si sezlongul si bauturile? Si am auzit ca sunt piscine unde poti intra pe gratis...e adevarat? Daca da, care sunt? Dau fundita! :*

Răspuns Câştigător
| untu a răspuns:

De astazi s-a deschis strandul LEBADA, cu preturile 15 lei pentru adulti si 10 lei pentru copii, programul fiind de la orele 09:00-21:00! Piscina interioara acoperita va costa 25 de lei intrarea/persoana, se deschide de la orele 10:00-22:00!