| ioanaelena714 a întrebat:

Hei TPU se apropie ziua celei mai bune prietene. si nu stiu ce sa.i iau cadou. Ea este cu machiajele. Ce as putea sa.i iau?

4 răspunsuri:
| Tinna666 a răspuns:

O servieta pentru makeup sau ceva produse de calitate.
Ii poti lua un fond de ten bun, o baza de machiaj, un ruj rezistent la transfer, ..sau uite alta idee. poti chrma o specialtisa sa ma machieze pe amandoua, apoi angajezi un fotograf care sa va faca o sedinta foto si apoi faci un album, sau un colaj, sau ce vrei tu cu acele poze...si puteti alege sa mergeti intr-un loc mai deosebit pentru poze..asa veti ramane cu o amintire superba

| saftaiiustin a răspuns:

Cumpara-i ceva scump si stralucitor, gen o bratara sau un colier (pe care sa le aveti amandoi)

| AnneNichol1 a răspuns:

Cumpara-i ceva de la Sephora.
Toata lumea iubeste produsele de la Sephora sunt minunate

| Petrescu_Matei_1997 a răspuns:

Cumparai ceva dragut si ceva de neuitat iai o trusa de makeup sau ceva de adorat cum ar fi un bughet de 100 de trandafiri sau un ursulet cu numele vostru pe el!