| Panteraa a întrebat:

Sigur o stiti pe adda cea care canta prietenie adevarata, prietenie fumata, haos organizat, noi 2, minti murdare facute praf, un vis etc. Ce s-a intamplat cu ea ca nu mai aud muzica nou de la ea de mult timp? Si cum arata pentru ca eu nu am vazut-o niciodata. Imi puteti da si mie o poza sa o vad macar.

1 răspuns:
| qqqwww a răspuns:

Nu ai vazut niciodata cum arata pentru ca e cantareata anonima. Adica asa mi s-a spus si mie. Si propabil s-a retras din cariera muzicala.