| Cesima a întrebat:

Stiti localuri in Ploiesti, care sa faca rezervari pentru petreceri? Daca da, imi puteti spune si preturile?!?!

3 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Tiarra este extraordinar de frumos. Este foarte arpoape de Hotel Central. Cauta pe site-ul lor oficial.

http://www.hoteltiara.ro/

| Gabriela2311 a răspuns:

Da exista foarte multe de fapt cred ca aproape la toate, dar nu stiu sigur. Spre deosebire de pret depinde.

| Cesima explică:

Buna, multumesc, dar ma interesa mai exact cat costa pentru un anumit numar de persoane sau daca ma costa de fiecare persoana si trebuie sa platesc doar inchiriera spatiului, etc.