| Sonni a întrebat:

Voi cum va organizati timpul? In ultima vreme parca nu mai am timp deloc si parca am prea multe de facut. Care este rutina voastra zilnica si care sunt planurile voastre de weekend? Fundaaaaaaaaa.

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

In general ma trezesc la 6 sau 6.15, fac un dus, ma spal pe dinti, pe fata, mananc repede ceva si plec la serviciu. De la serviciu plec in jur de ora 16, fac ceva cumparaturi/platesc facturi, etc, ajung la 17.30 acasa, ma schimb repede, fac ceva treaba in casa, mananc cu sotul meu in jurul orei 19.30, continuu treaba prin casa, apoi traduc vreo doua-trei ore stand si pe net, citesc 30-45 de minute, fac un dus si in jurul orei 1-1.30 ma culc. In weekend dorm tarziu. Sambata fac treaba in casa, piata, etc, iar sambata seara merg la un film/piesa de teatru, etc. Duminica citesc de obicei chestii pentru serviciu, traduc si ies cu sotul meu la cate o plimbare. Sambata si duminica in mermit luxul de a citi mai muot

| bleakk a răspuns (pentru Brigaela):

Cum poti adormi tocmai la ora 1-1.30 stiind ca nu prea e bine, adica dormi la 1 te trezesti la 6..foarte putin ce-i drept.

| Brigaela a răspuns (pentru bleakk):

M-am obisnuit cu putin somn. ma simt destul de obosita, dar fac multe si imi place asta

| bleakk a răspuns (pentru Brigaela):

Da,stiu cum e senzatia, am inceput sa o gust de la un timp, pana acum eram un lenes, ma multumeam cu putin si mult somn, off..frumoasa e viata

| Brigaela a răspuns (pentru bleakk):

Da, asa cred si eu ca e frumoasa si imi cam pare rau s-o dorm.

6 răspunsuri:
| zalisa a răspuns:

Doar cand nu ai timp liber realizezi ca atat timp cat ai avut, l-ai irosit laughing) e muult mai ok sa n ai timp liber, decat sa ai si sa nu stii ce sa faci cu el big grin

| Ghergel a răspuns:

Ma trezes la scoala vin mananc imi fac temele pana pe la 4, 5 restul este timp liber in weekend cand na`m teme merg in oras cu prietenii sau ma joc pe ps3 toata ziua daca mergi la sala sau la vreoun sport dupa ce vii de la scoala mananci mergi la sala cand vii acasa temele si restul timp liber