| MariMaria103 a întrebat:

Hei, Vreau sa imi personalizez un tricou si nu stiu ce sa folosesc.
Daca folosesc acuarele se duce la spalare? Sau poate sa folosesc un anumit tip de acuarele?

3 răspunsuri:
| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, cu acuarele se duce la spalare. Sa nu incerci niciodata cu marker pentru ca se face urat se intinde pe tot tricoul si nu se poate intelege nimic incearca cu, culori textile
http://www.picturaonline.ro/culori-textile-jacquard-neopaque-8397.html
costa 20 de lei cred ca poti gasi si la o librarie mai mare.

| Dwarfie a răspuns:

Poti folosi culori acrilice
Decurand am vazut la lidl si aveau un pret destul de bun happy

| Denny123 a răspuns:

Cauta vopsea pentru textile, sau ceva gen.