| anonim_4396 a întrebat:

Hei vreau si eu sa stiu cum pot sa vad filmulete cu incetinitorul. FUNDA

Răspuns Câştigător
| Cherisheverything a răspuns:

Buna! poti downloada VLC media player. Eu il am pe asta. Si pur si simlu deschizi filmul cu programul acesta, si este un buton in stanga o sageata mai exact care o apesi si incetineste filmul treptat. Sau invers.

Vizionare placuta! big grin

3 răspunsuri:
| † RคŁûċค ◕ a răspuns:

Cand te utii in bs player... apasa pe f6 cat ai nevoie big grin

| emoboy a răspuns:

Poti descarca KM Player are incetinitor la TOOLS si poti da si mai repede de 3 ori.

| BlueShaRk_2770 a răspuns:

. nu stiu.