| HіdeMσσn a întrebat:

^^ Am si eu ajutorul unor fete care au pagini mari pe facebook. Cine are, credti ca ma puteti ajuta si pe mine cu un numar mai mare de likes? Vorbim mai multe pe privat. add: red_teddy_bear13@yahoo.com

2 răspunsuri:
| DieBitch a răspuns:

Ti-ai facut pagina ..nu cersi like-uri. Ele se dau pe merit. Posteaza chestii interesante(nu acelasi chestii ce le posteaza pe toate paginile) si incearca sa-i atragi.dar nu cersi, e urat! castiga-ti oameni!big grin

| III_Johnny_1992 a răspuns:

Foloseste http://bit.ly/12U8xJt e un site de tip social exchange tot ce trebuie sa faci este sa aduni coinsuri si sa le folosesti pentru pagina ta.