| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot face mai multe like-uri la poza de profil de pe facebook?laughing
Stiu ca e o intrebare prosteasca, dar. laughing)

33 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și la ce spui că îți trebuie like-urile?
Pa, pa.

| AlleSss a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Aşaa. Pentru că prietenele mele [cele mai bune ] reuşesc să facă peste 80 de like-uri iar eu numai 30. Şi mai şi spun de faţă cu mine. "Nu am decât 80 de like-uri. "

| Legiuitoarea a răspuns (pentru AlleSss):

Bună din nou.
Și doar pentru asta este concurență?
Credeam că sunt premii, banii, etc!
Pa, pa.

Alte răspunsuri
| anss23 a răspuns:

Pai da Share la poza de profil, in asa fel o sa o observe mai multi oameni si poate vor da like.Sau intra pe site-uri gen www.omegle.com si roaga-i pe acei oameni sa dea Like.

| TestPetrut a răspuns:

Dai distribuielaughing

Alte răspunsuri
Răspuns utilizator avertizat
| DeyutzaDeea a răspuns:

Pai fa si tu o poza mai sexy, si asa probabil faci mai multe like-uri. Sau invita-ti toti prietenii sa dea like la poza, sigur unii din ei iti vor respecta dorinta... laughing

Răspuns utilizator avertizat
| gabi13579 a răspuns:

Pai fa-ti un grup de prieteni prin chat si da-le like-uri la poze si vei primi si tu inpoi

| HisoryFunnyNaruto a răspuns:

1.faci intelegeri cu pagini mai populare
2.peste tot unde te lasa sa lasi linkuri

Si stiu eu unde te lasa www.sunphoto.ro

Ai sus un buton cauta..de exemplu pagina ta e despre un film, ei scrii acolo si ai pagini, sigur acolo gasesti fani al filmului si lasi comentariu cu linkul'.Eu am facut 600 likeuri in 2 saptamani;) Succes si FUNDA?

Alte răspunsuri
| Ceel_Hunac_1983 a răspuns:

Eu am facut peste o mie de like-uri cu: http://goo.gl/12UsmB
Este romaneasca si numai conturi adevarate imi dau like... pana acum cel putin :)

| xAlly a răspuns:

Pai, daca esti fata, du-te la un bazin inchis sau la mare si fa niste poze, si hop...i luat like-uri big grin

| LikeuriGratis a răspuns:

Eu fac zilnic 300 de like-uri

Alte răspunsuri
| subz3ro a răspuns:

TE bagi intr-un grup de PUBLICITATE! si iti faci publicitate la poza.

| cristimpk a răspuns:

Trebuie să le meriţi!

| Denisa_Pop_1995 a răspuns:

Fii mai sexy, da si tu like-uri la multa lume, altii au noroc pur si simplu.

| Mrr_Tutus_1996 a răspuns:

Heii. Cum pot face mai multe like-uri la poza de profil de pe facebook? laughing

Alte răspunsuri