| Floricell_4708 a întrebat:

Heii, de ce ne numim generatia McDonald's?straight face
N-am inteles niciodata de ce suntem bagati in aceeasi oala. Da, poate ca sunt rari copii care nu mananca la Mc, care nu sunt obsedati de computer si care nu se comporta urat, dar mai sunt si exceptii!
Totusi de ce "Generatia McDonald's"?straight face

Răspuns Câştigător
| RockNGreen a răspuns:

Pentru ca cei mai multi oameni mananc La McDonald Duck daca ar sti adevarul cu cartofi ca sunt prajiti dupa inghetati dupa iar prajiti si tot asa sunt foarte multe calorii...

1 răspuns:
| Floricell_4708 explică:

@RockNGreen multumesc ca ai fost singurul care a raspuns la aceasta intrebare...chiar daca site-ul se numeste toti pentru unu.sunt putini cei care raspund si ajuta oamenii.Asta e Roamnia noastrahappy