| EfruzeJosefine a întrebat:

Heii...oameni ai pamantului fiti fericiti si jucati--va zilnic... Apropo ca tot veni vorba de jocuri mai stiti jocuri ale copilariei...
Din partea mea v-as da la toti funda...dar nu se poate ..Deci raspunsul cel mai concret si mai bun va castig ....Astept.o sa incerc toate jocurile propuse de voi kiss kiss kiss kiss

Răspuns Câştigător
| AtateaConditii a răspuns:

Jocuri pe afara sau pe pc?laughing Pe afara: macaroane, ursul inghetat, culorile, lapte gros, incalceala( avea alta denumire dar nu o mai stiu).

3 răspunsuri:
| FatUglyVirgin a răspuns:

Contra

| dede11112 a răspuns:

Lego racer, heroes 3, yu gi oh,

| EfruzeJosefine explică (pentru dede11112):

Jocuri de strada laughing)!