| TeManancCuNutella a întrebat:

Heii TPU.
Am o intrebare happy
Ce inseamna cand visezi cu un baiat pe care nu il cunosti? Si ca te kiss:-Plaughing [ mozolesti ] cu el, si simti sarutul, simti buzele lui, limba... >:"
Ca aseara am visat asa ceva straight face. Fara glume va rog.
Ms kiss

5 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Sunt fantezii, de aceea sunt visurile, altele sunt frumoase altele sunt cosmaruri...Lucreaza subconstientul nostru mai ales atunci cand ne dorim ceva anume!

| ZOZOKid a răspuns:

Inseamna ca hormonii alearga in tine. big grin

| ĄℓтNuмЄ a răspuns:

Poi cred ca ai u fantezi de ale tale blushing.Si nu te mai gandi la asta. Poate te casatoresti cu el cine stie blushing

| GEORGE a răspuns:

Am visat si eu doar ca era fata si ce sa zic...nu inseamna nimic, macar daca mi-as aminti fata ei... oricum era frumoasa dar nu am gasit-o sad laughing)) fantezii.

| AcadeleeeColoratee a răspuns:

Fantezi happy Poate il intalnesti smug