| MariSD1986 a întrebat:

Heii TPU! Am primit recomandare de la niște colege să mă uit la 3msc dar nu știu dacă merită. Vreau și eu o părere despre film și dacă merită văzut. vă roog! Mercii!

Răspuns Câştigător
| Bogdan_Florin_1987 a răspuns:

E printre cele mai bune filme de dragoste, ti-l recomand si eu cu cea mai mare placere, daca ai prieten cheama-l si pe el si uitati-va amandoi la el, o sa fie mult mai frumos. funda?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Colegele sunt misto? Ce virste au?

| Cristinaaa57 a răspuns:

Crede-ma ca daca o sa te uiti nu vei regret, e cel mai bun film de dragoste, jur. Uita-te, pe mine m-a marcat cateva saptamani filmul astabig grin

| rapidistii23 a răspuns:

E un film foarte bun..chiar m-am uitat si eu la un film d-asta de dragoste si iti recomand si eu sa te uiti happy

| Flower28 a răspuns:

E foarte frumos filmul. Ramane unul din filmele mele preferate. P.S.: sa te uiti si la partea a doua.