| Biiancaaaa a întrebat:

Heii, TPU! As vrea si eu cateva site-uri de editat poze online, fara cont si alte chestii... Stiu ca s-a mai pus intrebarea, insa as vrea sa imi recomandati unul pe care l-ati incercat deja. Cel mai bun primeste funda.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| AlexBytheway a răspuns:

Http://pixlr.com/express
Acesta il folosesc si eu.

5 răspunsuri:
| Floricikpurpurie a răspuns:

Http://pizap.com/pizap?width=1366
e cel mai bun dintre toate pe care le-am folosit eu.
si mai e PhotoScape care e bunicel si el...

| dogslover a răspuns:

Incearca http://www.photoshop.com/.
E varianta online a photoshopului profesional care, altfel, se cumpara pe DVD/CD.

| Biiancaaaa explică:

Va multumesc tuturor pentru site-uri, insa acela mi s-a parut cel mai bun si mai usor! big grin

| Fcsb_Andrei_1987 a răspuns:

Pai,daca te pricepi in pc. Poti lua photoshop ..sau photoscape(photoscape) e usor sa folosesti photoscape. ..sau daca ai fb..scrie Pizap si gata happy Funda? big grin