| alinavaranik a întrebat:

Heii TPU. De ce cand vreau sa adaug o poza de Like me, like you imi zice : "Aceasta poza nu poate fi adaugata! Acceptam doar poze adaugate pe Fanpage!". Ce pot face? Funda happy

Răspuns Câştigător
| Sphilips a răspuns:

As vrea sa stiu ca poti face ceva, dar din pacate nu e asa. Site-urile de genul LikeMe-LikeYou permit fotografii doar de pe paginile de facebook (de exemplu Andra Music, etc.).

1 răspuns:
| kitykity a răspuns:

Site-urile, cum ar fi LikeMe-LikeYou permit doar pe paginile de facebook(andra music), dar nu te ingrijora mai intreba-i si pe prieteni sau pe parintii si cineva sigur va sti cu ce sa te ajute si multa bafta la gasire.