| Buburuzăăăă a întrebat:

Heii TPU. Stiti ca se apropie hallowenul cine ma poate ajuta cu un costum? D-na prof.a zis ca pune nota pe costum nu pe mazgalelile de pe fata. Ma puteti ajuta? si ceva care nu necesita cumparat neaparat. va rog ofer fundii

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Imbraca te in ie, si zi ca tu esti romanca si nu sarbatoresti chestii importate de la americani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imbracate in inger.

| EchoDemon a răspuns:

Nota..pe...costum? :/. Imbraca-te mai bine in vrajitoare. E cea mai usoara cale.

| TearsOfBlood a răspuns:

Imbraca-te in Ozzie Osbourne

| K3nzoRRR a răspuns:

Du-te la LIDL ca baga haine de Hallowen intre 20-26.10.2014 sau pe un site de cumparaturi.