| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU!
Vreau si eu statusuri mai noi, si mai originale. Fara cocalareala si pitiponceala. Celor mai multe si originale dau funda!

9 răspunsuri:
| GaBBiii a răspuns:

Bunăă!
Mhhm. ştiu puţine stausuri, dar cel puţin sunt bune, fără piţiponceală ^.^.
Şi o să fiu în apele mele cand o să-mi cumpăr ocean!

Destinul e pentru fraieri, e doar o scuză să aştepţi ca lucrurile să se întample, in loc să le faci să se întample!

Şi dacă îţi plange inima după mine, înghite o batistă happy!

Politeţea a devenit atat de rară, încat oamenii o confundă cu flirtul!

Şi cand zic să moară mă-ta, nu te înjur, îmi pun o dorinţăăă O.o!

Răspuns utilizator avertizat
| UtilizatorulN a răspuns:

Acel moment straniu cind iti inregistrezi vocea, o asculti si nu intelegi cum de inca ai prieteni?
I-am spus ca usa spre inima mea e inchisa, iar el a intrat pe fereastra.
Cind prietena lui a schimbat iphone 4 pe iphone 5 doar din cauza ca e cu un cm mai mare,baiatul s-a ingrijorat.
Prima pagina in caiet: Ingrijita,fara taieturi,cu scris caligrafic. Urmatoarele pagini : Un homosapiens beat scrie in chineza sub apa.
De ce cind cineva bate la usa pisica mea e sigura ca la ea au venit oaspetii?
Ieri trecind pe langa un inspector a politiei rutiere m-am simtit ca un pinguin din madagascar. Zimbim si dam din mina,zimbim si dam din mana.
Voua tot vi se pare ca cei care vorbesc cu voi fara smile-uri sunt indispuse,iar daca utilizeaza semnul exclamarii striga la voi?
De ce nu se poate pur si simplu de luat si de adus acasa persoana care ti-a placut?
De ce cind dimineata nu ai cu ce te imbraca, iar cind dai hainele la spalat sunt o gramada?
Sunt oameni ca narcoticele – stii ca sunt rele, dar te atrage de ei si sunt si oameni ca tortul – dulci si buni, dar deja iti este greata de ei. Statusuri
Vreau sa imi pun viata pe restart, dar inima s-a blocat.
Nu ma invinuiti de acele fapte pe care cu mare placere le-ati face singuri!
Azi seara am inteles ca pierd timpul degeaba.Am inregistrat vocea mea cantand si muream de ras cind am ascultat inregistrarea. Dupa muream de ras ascultand inregistrarea in care muream de ras ascultand vocea mea cantand.
M-am conectat la o retea de WIFI straina. Dupa 20 minute proprietarul schimba denumirea retelei in "DuteDracu"
- Iubitule spune-mi o poveste inainte de culcare! -Te iubesc, dormi!
Mai devreme sau mai tarziu te voi uita, iar tu iti vei aminti de mie!
Taie trecutul, te asteapta un viitor excelent.
Nu conteaza cit timp cunosti o persoana.Conteaza ce reprezinta acea persoana pentru tine.
Cind imi este trist eu cant si inteleg ca glasul meu este mult mai rau decat problemele pe care le am.
M-am gandit mult timp cu cine ma voi putea imbratisa vesnic si am inteles…..cu o punga de bani!
De craciun toate dietele se anuleaza!
- Sal, cf? - Ce naiba, platesti pe tastarea tuturor literelor?
- Noapte buna draga Computer! – Si tie buna dimineata!…
Conducatorul unui troleibus mancand un snickers a sarit peste 4 opriri.
Daca doriti sa vedeti curcubeu va trebui sa va impacati ca ploua.
Oamenii care doar discuta despre lucruri importante, nu sunt in stare sa le faca.
Cind femeia e suparata e gata de orice comportament.Inafara de cel adecvat.
Dimineata sa fii bun e imposibil.Persoanele care sunt seara muci o sa inteleaga.
Oamenii se uimesc cand te comporti cu ei la fel cum ei se comporta cu tine.
Sa vezi un paiangen nu este grav.Probeleme incep atunci cind el dispare din vazul tau.
Persoana care iubeste piesele mele, automat e o persoana uimitoare si nu se mai discuta.
Fata cu picioare strambe poate pune picioarele impreuna si la latimea umerilor in acelasi timp.
Visele din copilarie..asa si raman…doar vise. – statusuri noi
Armata este scoala pentru baieti si examen pentru fete.
Cele 2 cuvinte ale tatalui de la care inima bate mai des."Da-mi agenda"
Eu nu stiu orarul, dar stiu exact cind nu voi fi la ore.
Fericirea e atunci cind nu ai timp sa fii trist.
Aruncand gunoiul pe drum nu uitati sa faceti "Hriu Hriu"
Eu eram normala serios, pana nu am intalnit-o pe nebuna asta a mea de prietena!
Dragostea e una, dar traieste in 2 inimi.
Cind femeia nu are ce spune, nu inseamna ca ea va tacea.
Cei care au sentimente fata de mine pe care nu le pot reda prin cuvinte – puteti sa mi le aratati prin bani.
M-am urcat pe cantar si pe ecran a aparut "Dar macar esti frumoasa"
Cel mai mult ma inerveaza cind intrerupi o persoana, dar nu ti se primeste.
Camila poate sa nu bea doua saptamani………..RESPECT!
In maxi taxi-ul de dimineata pozitii sunt mai multe decat in camasutra.

---

Cel mai ok e sa ti le creezi tu big grin

| Future1234 a răspuns:

♥Oameni care se bat pentru nimic♥
♥Prea multi oameni falsi♥
♥Uneori e mai usor sa faci rau deat sa faci bine♥
♥E greu sa-ti exprimi sentimentele,dar e mai greu sa le tii in tine♥
♥Oameni care te judeca,lume rea, care mereu iti va face ce vrea ea♥
♥Ne lasam usor dusi de val, dar uneori chiar doare♥
♥Sa`ti alegi cuvintele e cel mai bun sfat, pentru ca oamenii uita sa o faca♥
♥Fete dragute cu monstrii dupa ele♥

Sunt facute de mine, dac mai vrei poti sa`mi zici si iti trimit un mesaj sau ceva de genu` :*