| choowdix3 a întrebat:

Vreau şi eu să fac o poveste şi nu prea am idei! Aş vrea să fie de dragoste, darsă nu fie una normală. De exemplu : că o fată şi un biat s-au întâlnit, prima dată nu s-au plăcut apoi au ajuns împreună bla bla bla! Vreau ceva mai neîntâlnit până acum! Şi vreau să o postez ori pe facebook ori pe wattpad! Cine vreasă fie admin sau admină pe pagina mea *nu are prea multe like-uri dar să facem şi plus nu e făcută de mult* să dea add aici : choowdix3@yahoo.com! Dau fundă!

Răspuns Câştigător
| Cupcake a răspuns:

Ai putea sa-ti scrii propria poveste de dragoste sau sa scrii cum ti-ai dori sa fie povestea ta de dragoste.

| choowdix3 explică (pentru Cupcake):

Bună idee! Mersi, pentru asta. Chiar ar fi ceva interesant să scriu asta şi nu cred că a mai scris nimeni aşa ceva! rolling on the floor Mersii :*!
Ai vrea să facem o poveste pentru facebook amândouă? smug laughing

| Cupcake a răspuns (pentru choowdix3):

Am putea incercathinking cine nu risca nu catiga. Daca ne huiduieste lumea dupa, ehh, asta e. hai sa-i dam bataie.

| choowdix3 explică (pentru Cupcake):

Haii, vorbim pe mess? Sau pe altceva?

| Cupcake a răspuns (pentru choowdix3):

Mai bine pe facebook.lasa-mi fb tau intr-un mesaj si iti dau cerere.