| MyToXicRoMaNcE a întrebat:

Hellooo TPUAm cateva intrebari:
Ce programe de editat poze imi recomandati (si online si descarcat)

Ce program de editat de taiat de lipit diferite filmulete pentru a creea unul singur, as putea lua (descarca gratuit)?
Dau fundita maree!

Răspuns Câştigător
| Delly98 a răspuns:

Pai... de editat poze online cred ca photoshop online, iar descarcat clar iti recomand photoscape. Lucrez cu el de vreo 3 ani si sunt foarte multumita.
Pentru editat filmulete....eu folosesc videopad, dar nu este gratuit! ( eu il descarc din nou si din nou cand se termina trial-ul de 14 zile)

9 răspunsuri:
| FiddleStick a răspuns:

Poi cele mai bune sunt Photoshop Cs3, Cs5

| Reek54 a răspuns:

Photoshop sa-l descarci.
Pizap online.

| UnKnoWw a răspuns:

Photoscape e cel mai bun!

| MyToXicRoMaNcE explică:

Eu am windows 8

| DRGAndrei a răspuns:

Photoshop Cs3, Cs5 de downloadat
Pixlr.com Online

| alexutzu26alicante a răspuns:

Windows are un program asemanator la ce cauti tu, nu trebuie sa il descarci il ai deja in pc. Eu am facut multe filmulete si dupa ce te obisnuiesti cu el este destul de usor. Se numeste Windows Movie Maker.

| Delly98 a răspuns:

Pentru editat poze clar iti recomand PhotoScape cu care lucrez de vreo 3 ani!
Pentru editat video eu folosesc VideoPad, dar nu este gratuit. Sincer...Eu dupa 14 zile ( cand expira) il descarc din nou de pe un alt site si tot asa.

| claus99 a răspuns:

Pentru programe de modificat poze:online-Taaz, Pizap
dowload-PhotoScape

| Miky28 a răspuns:

Pentru poze - photoshop.
Si pentru filmulete - http://download.chip.eu/......2119.html.