| Denudeny a întrebat:

Hellooooooooooooo.

In saptamana altfel se face o excursie la Iasi -festivalul stiintei. Ce ziceti, merita sa merg? Imi da cineva detalii despre el?

5 răspunsuri:
| CatalinOrzan a răspuns:

Nu iti pot spune exact daca merita sau nu sa mergi, dar iti pot spune ca exista multe atractii turistice si e un oras chiar frumusel. Deci... daca ai ocazia sa il vizitezi de ce sa nu o faci? happy

| Vasilache_Stefan_1997 a răspuns:

Pe bune? Si eu is din Iasi da n-am auzit. Mai, merita sa mergi da sa mergi cu cineva cunoscut ca singur/a e nasol daca esti prea timid/a (spre exemplu eu laughing ) Bafta

| Denudeny explică (pentru Vasilache_Stefan_1997):

Ok, dar excursia e cu toata scoala. chiar nu ai auzit? laughing

| Vasilache_Stefan_1997 a răspuns (pentru Denudeny):

Nu, n-ai scris laughing. Da ma intrebam si eu: Excursie pe tot Iasul? XD La ce liceu esti?