| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Am internet explorer si sunt intrata intr-o fereastra (de exemplu facebook) si daca dau click pe un link mi se deschide o alta fereastra. Ce as putea face ca atunci cand intru in linkul respectiv sa nu mi se mai deschida o noua fereastra ci doar sa mi se deschida o fila noua thinking

Răspuns Câştigător
| Acier a răspuns:

Tools / Internet Options / General / Tabs si click pe Settings. Apoi la "Open links from other
programs in" selectezi "A new tab in the current window"

O alta varianta ar fi sa schimbi browserul, treci pe Firefox sau Chrome, iti recomand.

2 răspunsuri:
| Mirciuuuuuuuu a răspuns:

Cred ca ai Internet Explorer 6, fa un update la 8 sau 9 sau descarca alt browser!

| niku41123 a răspuns:

Internet explorer e prost organizat, instaleaza Google Chorme http://support.google.com/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95346 cum mult mai comod si usor