| Pojega_Mihai-Cătălin_1977 a întrebat:

Hey! Am nevoie de putin ajutor. Vreau sa strang bani de un telefon nou (Iphone 5s) iar parintii mei nu prea sunt de acord doar daca il cumpar pe bani mei.Asa ca am inceput.In o saptamana si ceva am facut vreo 30 de lei.Dar mai este mult mai mult de strans.Ma puteti ajuta sa strang bani.Stau la tara.
P.S. Am un mic avantaj: Bunica mea lucreaza la un magazin de aici, iar el este foarte frecventat. Daca ati putea sa imi dati si niste idei de lucruri sau ceva handmade pe care sa le pot vinde.NU MA INTERESEAZA TIMPUL.MACAR PANA TERMIN A 8-A ☺

3 răspunsuri:
| Staind a răspuns:

Bratari, ceasuri pe/din vinil, faci sporturi de lumanari din pahare pe care le decorezi cu ce vrei. Cumperi cutiute si le vopsesti cum vrei.Vine martie, poti face felicitari, martisoare bla bla. Gasesti pe youtube tutoriale la greu pentru ce ti-am zis mai sus. Dar ca sa scoti profit, trebuie' sa investesti inainte.

| valeriu1900 a răspuns:

Normal mai puta ca nu sunt de acord, au lucruri mai importante de platit decat telefonul tau.Ai prietena? Daca ai du-o la produs!
Incredibil, mami, mami, vreau un aifon nou.

| Pojega_Mihai-Cătălin_1977 explică:

Voi merge cat de curand in oras sa cumpar niste martisoare. Cred ca daca le cumpar cu un leu si le vand cu 2 fac profit.Nu?