| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Am niste intrebari legate de balul bobocilor.

1)Cam cat dureaza?

2) Cu ce trebuie sa ne imbracam?

3)cum e faza cu miss si mister?

4)cum a fost balul vostru?

1 răspuns:
| Elena9666 a răspuns:

Hei :* 1. Depinde de fiecare bal, nu toate dureaza la fel, depinde de locatie.
2. Te poti imbraca mai elegant, altfel de cum te imbraci la scoala, ceva cu care sa ti stea bine si in acelasi timp sa te simti si bine cu ce porti. ( exemplu : o rochie, daca iti place sa poti rochii, daca nu, niste pantaloni, un sacou si ceva accesorii, daca doresti )
3. Faza cu miss si mister se intampla la fiecare bal al bobocilor, persoanele care se inscriu trebuie sa fie clasa a 9 a, logic laughing. Acestia trebuie sa defileze, plus de asta, mai sunt supusi si la anumite probe pe care le vor pune la punct cei din comisia de organizare. Castigatorul se numeste MISTER BOBOC, castigatoarea MISS BOBOC, urmand locul 1, 2, 3, 3 ..depinde cati sunt inscrisi.
4. Balul meu de anul asta a fost destul de frumos, ca in fiecare an, de altfel. Cam atat. Distractie placuta, daca vei merge..si succes mult daca vei participa!