| DarkChocolate94 a întrebat:

Hey! As vrea si eu un site sau o aplicatie pe tableta la care sa ma pot uita la TV. Am incercat Bratu Marian,dar acum il da numai pentru RDS, si eu sunt pe Romtelecom. Va rog, ajutor! Vreau si eu din Romania cu toate canalele. Multumesc! :-)

4 răspunsuri:
| TelekomRO a răspuns:

Puteti beneficia de aplicatia Voyo, un an de zile gratuit, la activarea abonamentului Power de la Romtelecom.

| DarkChocolate94 explică:

Da,si apropo, daca stiti vreo unul fara sopcast, sau instalare de asta, ca mi sa mai intamplat, si era sa raman fara laptop.:*

| Dutza_Andutza_1984 a răspuns:

Buna
uite: antena play, http://www.m.etvonline.ro/......ps/details

sper ca te-am ajutat